Uniwersalny produkt w Twojej kuchni

Jeśli cenisz sobie praktyczność, wielofunkcyjność, a przy tym elegancki wygląd z pewnością zainteresuje Ciebie nasza blacha do zapiekania marki Toscania. Pokryta jest nieprzywierająca powłoką non-stick, która zapobiega przywieraniu produktów nawet przy użyciu odrobiny tłuszczu. Dzięki temu możesz przygotować np. chrupiące frytki w zdrowszej i mniej kalorycznej odsłonie. Poza tym z powodzeniem upieczesz w niej ciasteczka, ulubioną rybę lub mięso z warzywami. 

Posiada gładką i trwałą powłokę ceramiczną, która jest o wiele bardziej odporna na zarysowania w porównaniu z powierzchnią teflonową. Jest także całkowicie wolna od szkodliwych związków, które wykorzystywane są przy produkcji teflonu (PFOA FREE). Masz więc pewność, że jej użytkowanie jest zdrowe i bezpieczne zarówno dla Ciebie jak i Twoich najbliższych. 

Wyposażona jest w solidne uchwyty boczne, które umożliwią Ci sprawne wkładanie i wyciąganie naczynia z piekarnika.  

Bezproblemowe utrzymanie czystości

Dzięki zastosowaniu powłoki ceramicznej i non-stick utrzymanie w czystości blachy do zapiekania Toscania jest łatwe i przyjemne. Pieczone w niej produkty nie przywierają, a tym samym nie przypalają się - zapomnij więc o długotrwałym szorowaniu. Wystarczy gąbka kuchenna lub ściereczka oraz odrobina detergentu. Pamiętaj jednak, że produkt ten nie najlepiej znosi gwałtowne wahania temperatur, więc aby cieszyć się nim jak najdłużej, przed umyciem poczekaj aż ostygnie. 

Korzyści i zalety

  • Wyposażona w uchwyty boczne, co pozwala na sprawne wkładanie i wyciąganie z piekarnika
  • Dzięki powłoce non-stick pieczone produkty nie będą przywierać ani przypalać się do powierzchni
  • Utrzymanie jej w czystości jest bezproblemowe, przyjemne i proste
  • Świetnie sprawdzi się zarówno przy długotrwałym pieczeniu jak i krótkim zapiekaniu dań
XABR

Opis

Wysokość
5 cm
Długość
37 cm
Szerokość
28 cm
Materiał
stal węglowa
Powłoka
non-stick
Kolor
grafitowy
Wzór / faktura
nakrapiany

Inne produkty z kategorii