• -30,00 zł
  Czajnik Kosmo 2,5 l srebrny ze stali nierdzewnej z gwizdkiem
  Czajnik Kosmo 2,5 l srebrny ze stali nierdzewnej z gwizdkiem
  Czajnik Kosmo 2,5 l srebrny ze stali nierdzewnej z gwizdkiem

Tradycyjny czajnik w Twoim domu

Czajnik Kosmo o pojemności 2,5 l wykonany został z wysokogatunkowej i niezawodnej stali nierdzewnej. Materiał ten wyróżnia to, że jest zupełnie obojętny dla wody dlatego nie zmienia jej smaku. Wyróżnia się wysoką odpornością na różnego rodzaju wgniecenia, otarcia oraz zarysowania. Nie odkształca się podczas działania wysokich temperatur, masz więc pewność, że posłuży Ci na lata. Kosmo wyróżnia ciekawe satynowe wykończenie na zewnątrz, dzięki temu dotykając go, nie pozostawisz żadnych nieestetycznych śladów odcisków palców. Został wyposażony w gwizdek, który głośno sygnalizuje gotującą się wodę. Gwizdek przymocowany jest na stałe do nienagrzewającego się uchwytu dlatego nie musisz obawiać się o to, że go zgubisz.

Posiada ergonomiczne wielowarstwowe dno z wbudowanym dyskiem. Oznacza to, że naczynie będzie nagrzewać się znacznie szybciej a równocześnie dłużej będzie magazynować ciepło. Dzięki temu zdążysz przygotować kawę lub herbatę spóźnialskim gościom bez potrzeby ponownego zagotowywania wody. Został zaprojektowany tak, aby mógł sprawnie pracować na każdym typie kuchenek. Z tego powodu możesz go używać na kuchence indukcyjnej, gazowej, ceramicznej, elektrycznej oraz halogenowej. 

Jego kulisty kształt oraz tradycyjny design powoduje, że czajnik prezentuje się nienagannie oraz stylowo. Z całą pewnością będzie piękną ozdobą każdej kuchni, nieważne w jakim stylu jest urządzona.

Korzyści i zalety

 • Wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej odpornej na wgniecenia, otarcia i zarysowania
 • Posiada wielowarstwowe ergonomiczne dno, dzięki czemu czajnik nagrzewa się szybciej a równocześnie dłużej magazynuje ciepło
 • Niezawodnie pracuje na wszystkich kuchenkach, także indukcyjnych
 • Wyposażony w nienagrzewający się uchwyt, do którego przymocowany został gwizdek
 • Kuchenka indukcyjna
 • Kuchenka ceramiczna
 • Kuchenka elektryczna
 • Kuchenka gazowa
XCDN

Opis

Pojemność
2,5 l
Wysokość
21 cm
Średnica
22 cm
Materiał
stal nierdzewna
Kolor
srebrny
Wzór / faktura
tłoczony

Inne produkty z kategorii