Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki były wysyłane jak najszybciej, jednak całkowity czas dostawy uzależniony jest od wybranej formy płatności, sposobu dostawy i dostępności produktu. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów oferujemy następujące formy płatności:

 • płatność przelewem na rachunek bankowy – realizacją zamówienia, po skorzystaniu z tej formy płatności, zajmujemy się po zaksięgowaniu wpłaty na nasz rachunek bankowy, którego numer prezentujemy poniżej:

  mBank: 08 1140 1124 0000 3170 0100 1018
  Domex, ul. Miernicza 4, 64-100 Leszno
  w tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

 • płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą (Visa, Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro) za pośrednictwem serwisu Paynow.pl

  paynow.jpg

 • płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl

Dostawa kurierska

Podstawową formą dostarczania zamówień jest przesyłka kurierska za pośrednictwem firmy DPD. Przesyłki dostarczane są następnego dnia roboczego w godzinach pracy, aktualny status przesyłki można sprawdzić na stronie firmy kurierskiej podając nr przesyłki.

 • koszt przesyłki kurierskiej, niezależnie od wagi, wynosi 13.00zł
 • zamówienia powyżej 199zł wysyłamy bezpłatnie

Uwaga! Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona na wypadek zaginięcia lub uszkodzenia. Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera. Jeśli zostaną stwierdzone braki towaru lub uszkodzenia w zamówieniu należy sporządzić protokół reklamacyjny.

Paczkomaty Inpost

Zamówienia wysyłamy także za pośrednictwem Paczkomatów Inpost. Czas dostarczenia to z reguły 1-2 dni. Aktualny status przesyłki można sprawdzić na stronie twoj.inpost.pl.

 • przesyłka do paczkomatu, niezależnie od gabarytu, wynosi tylko 11.00zł
 • zamówienia powyżej 199zł wysyłamy bezpłatnie

Uwaga! Nie realizujemy przesyłek do paczkomatu za pobraniem. W szczególnych wypadkach, ze względu na czas realizacji, wielkość paczki lub dużą wartość zamówienia zastrzegamy sobie prawo do zmiany formy dostawy do paczkomatu na ubezpieczoną przesyłkę kurierską bez dodatkowych kosztów

Odbiór osobisty

Zamówione produkty można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową kontakt@domex.leszno.pl lub telefonicznie 609-578-041.