• Nowy
  Garnek Davos wysoki ze stali nierdzewnej 10,5 l z pokrywką żaroodporną
  Garnek Davos wysoki ze stali nierdzewnej 10,5 l z pokrywką żaroodporną
  Garnek Davos wysoki ze stali nierdzewnej 10,5 l z pokrywką żaroodporną

Idealne rozwiązanie podczas gotowania na dużą skalę

Wysoki garnek Davos, dzięki swojej konstrukcji, jest wyjątkowo wszechstronny i może być używany do różnych celów w kuchni. Dzięki dużej pojemności przygotowanie własnego gulaszu, zupy lub bigosu nie będzie stanowiło problemu. Świetnie sprawdzi się również podczas pasteryzacji własnych zapraw i przetworów przy jednoczesnym zachowaniu ich smaków i wartości odżywczych.

Garnek Davos 10,5 l wyróżnia ciekawe satynowe wykończenie na zewnątrz oraz błyszczące wewnątrz. Wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz posiada wielowarstwowe dno. Oznacza to, że garnek nagrzewa się znacznie szybciej oraz równocześnie długo magazynuje ciepło. W ten sposób realnie możesz skrócić czas potrzebny do osiągnięcia odpowiedniej temperatury, a także oszczędzisz energię.

Wyróżnia się wysoką odpornością na różnego rodzaju wgniecenia, otarcia oraz zarysowania. Nie odkształca się podczas działania wysokich temperatur, masz więc pewność, że posłuży Ci na lata. Poza tym naczynie jest odporne na wszelkie zabarwienia oraz działanie kwasów, które naturalnie znajdują się w różnych produktach spożywczych. Musisz jednak pamiętać, że sól może pozostawiać na stalowych garnkach nieestetyczne ślady, aby tego uniknąć polecamy dodawać ją już do gotującej się wody. W ten sposób natychmiast się rozpuści i nie będzie mieć bezpośredniego kontaktu z garnkiem.

Przejrzysta, szklana pokrywa pozwala na kontrolę całego procesu gotowania, a znajdujący się się na niej otwór umożliwia odprowadzanie nadmiaru pary. Wewnątrz garnka znajduje się praktyczna miarka z podziałką, co ułatwia odmierzanie płynnych składników. Silikonowe uchwyty chronią przed oparzeniem oraz zapewniają pewny chwyt podczas przenoszenia garnka wraz z zawartością.

Korzyści i zalety

 • Doskonała, równomierna dystrybucja ciepła dla doskonałych rezultatów gotowania
 • Wszechstronność - idealny do dań jednogarnkowych oraz pasteryzacji
 • Dostępne różne rozmiary, aby sprostać różnorodnym potrzebom kulinarnym
 • Kuchenka indukcyjna
 • Kuchenka ceramiczna
 • Kuchenka elektryczna
 • Kuchenka gazowa
XVBH

Opis

Pojemność
10,5 l
Wysokość
20 cm
Średnica
26 cm
Materiał
stal nierdzewna
Kolor
srebrny

Inne produkty z kategorii