• Nowy
    Pojemnik Dante 22 l z pokrywą do przechowywania transparentny

Bezpieczne przechowywanie

Praktyczny i lekki pojemnik z pokrywą Dante o pojemności 22 l pomoże Ci przechować koce, kołdry, pościel, a także różnego rodzaju drobiazgi, przybory do prania, narzędzia i wiele innych. W ten sposób w zachowanie porządku w łazience, salonie czy garażu stanie się wyjątkowo proste. Doskonale sprawdzi się w pokoju dziecięcym, gdzie zwykle trudno utrzymać porządek. Gromadzące się zabawki, rozrzucone lalki, autka czy klocki znajdą swoje miejsce w pojemniku Dante po zakończonej zabawie. Niezawodny okaże się również w garderobie do przechowywania ubrań, butów, czy innej sezonowej odzieży

Pojemnik Dante jest solidnie wykonany z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Jest odporny na zarysowania oraz plamy, a transparentne ścianki pozwalają łatwo rozpoznać zawartość. Szczelnie zamykana pokrywa na dwa srebrne klipsy sprawia, że można go bezpiecznie przenosić, a przechowywane przedmioty są zabezpieczone przed kurzem oraz wilgocią. Wgłębienia w pokrywie umożliwiają bezpieczne stawianie jednego pojemnika na drugim, dzięki czemu możesz zaoszczędzić więcej miejsca.

Dante należy do linii Systemo, która cechuje się produktami, ułatwiającymi codzienną organizację Twojej najbliższej przestrzeni. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z resztą asortymentu w dziale przechowywanie.

Korzyści i zalety

  • Szczelnie zamykana pokrywa zabezpiecza zawartość przed kurzem i wilgocią
  • Posiada praktyczny kształt oraz wgłębienia w pokrywie, które pozwalają na stawianie jednego pojemnika na drugim
  • Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego odpornego na zarysowania
XCMJ

Opis

Pojemność
22 l
Wysokość
19,5 cm
Długość
45,8 cm
Szerokość
32 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
przezroczysty
srebrny

Inne produkty z kategorii