Doskonała jakość i wyjątkowa wytrzymałość

Garnek nierdzewny jest niezbędnym elementem każdej kuchni. Garnek Davos 6,3 l wyróżnia ciekawe satynowe wykończenie na zewnątrz oraz błyszczące wewnątrz. Wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz posiada wielowarstwowe dno. Oznacza to, że garnek nagrzewa się znacznie szybciej oraz równocześnie długo magazynuje ciepło. W ten sposób realnie możesz skrócić czas potrzebny do osiągnięcia odpowiedniej temperatury, a także oszczędzisz energię.

Wyróżnia się wysoką odpornością na różnego rodzaju wgniecenia, otarcia oraz zarysowania. Nie odkształca się podczas działania wysokich temperatur, masz więc pewność, że posłuży Ci na lata. Poza tym naczynie jest odporne na wszelkie zabarwienia oraz działanie kwasów, które naturalnie znajdują się w różnych produktach spożywczych. Musisz jednak pamiętać, że sól może pozostawiać na stalowych garnkach nieestetyczne ślady, aby tego uniknąć polecamy dodawać ją już do gotującej się wody. W ten sposób natychmiast się rozpuści i nie będzie mieć bezpośredniego kontaktu z garnkiem.

Przejrzysta, szklana pokrywa pozwala na kontrolę całego procesu gotowania, a znajdujący się się na niej otwór umożliwia odprowadzanie nadmiaru pary. Wewnątrz garnka znajduje się praktyczna miarka z podziałką, co ułatwia odmierzanie płynnych składników. Silikonowe uchwyty chronią przed oparzeniem oraz zapewniają pewny chwyt podczas przenoszenia garnka wraz z zawartością.

Korzyści i zalety

  • Doskonała, równomierna dystrybucja ciepła dla doskonałych rezultatów gotowania
  • Wszechstronność - idealny do gotowania, duszenia, smażenia i podgrzewania
  • Dostępne różne rozmiary, aby sprostać różnorodnym potrzebom kulinarnym
  • Kuchenka indukcyjna
  • Kuchenka ceramiczna
  • Kuchenka elektryczna
  • Kuchenka gazowa
XVBF

Opis

Pojemność
6,3 l
Wysokość
14,5 cm
Średnica
24 cm
Materiał
stal nierdzewna
Kolor
srebrny

Inne produkty z kategorii