• -20,00 zł
  Patelnia Classic 24 cm non-stick nieprzywierająca Toscania
  Patelnia Classic 24 cm non-stick nieprzywierająca Toscania
  Patelnia Classic 24 cm non-stick nieprzywierająca Toscania
  Patelnia Classic 24 cm non-stick nieprzywierająca Toscania
  Patelnia Classic 24 cm non-stick nieprzywierająca Toscania

Szukasz idealnej patelni do przyrządzenia rozmaitych posiłków? Wielofunkcyjna patelnia Classic marki Toscania 24 cm sprawdzi się znakomicie zarówno przy przygotowaniu prozaicznej jajecznicy, jak i przy smażeniu mięs, ryb, warzyw itp.

Właściwości powłoki

Wykonana została w technologii forged – kutego aluminium. Aluminiowy korpus powoduje, że patelnia bardzo szybko oraz równomiernie się nagrzewa. Dzięki temu szybciej przyrządzisz swoje ulubione dania, a zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na rozmowę z bliskimi przy stole.

Atutem, o którym warto wspomnieć jest to, że patelnia pokryta jest powłoką non–stick, która zapobiega przywieraniu potraw, nawet przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. W ten sposób Twoje gotowanie jest zdrowsze i mniej kaloryczne, a utrzymanie patelni w czystości banalnie proste i wygodne.

Patelnia Toscania Classic 24 cm w całości wolna jest od kwasów perfluorooktanowych (PFOA FREE), które wykorzystywane są przy produkcji teflonu. Masz więc pewność, że jej użytkowanie nie jest szkodliwe dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

Wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt

Patelnia wyposażona jest w rączkę typu soft touch. Oznacza to, że jest przyjemna w dotyku, ale przede wszystkim nie nagrzewa się podczas smażenia, dzięki temu nigdy nie oparzysz swoich dłoni. Rączka pokryta jest powłoką antypoślizgową, przez co wygodnie i pewnie leży w ręce. Jest solidnie przymocowana, co pozwala na stabilne przeniesienie patelni Toscania bezpośrednio na stół, łącznie z całą zawartością. Na końcu rączki umieszczony jest praktyczny otwór za pomocą którego możesz szybko i wygodnie powiesić patelnię na haczyku, a modne nakrapianie utrzymane w stonowanych kolorach zagwarantuje, że zawieszony produkt stanie się ozdobą Twojej kuchni.

Szerokie zastosowanie

Patelnia 24 cm Classic marki Toscania została wyprodukowana w duchu wielofunkcyjności, z tego powodu dostosowana jest do pracy na wszystkich typach kuchenek: indukcyjnych, gazowych, ceramicznych, elektrycznych oraz halogenowych.

Bezproblemowe utrzymanie czystości

Produkt ten zaleca się myć ręcznie. Wystarczy użyć zwykłej gąbki kuchennej lub ściereczki i odrobiny detergentu do mycia naczyń, aby patelnia była ponownie czysta i gotowa na kolejne użytkowanie.

Korzyści i zalety

 • Patelnia Classic 24 cm z linii Toscania dzięki swojej uniwersalności dostosowana jest do przygotowywania różnych produktów od mięs, po ryby, warzywa, sosy itd.
 • Z jej pomocą stworzysz lekkostrawne dania, które przygotujesz używając minimalnej ilości tłuszczu
 • Dzięki powłoce non-stick Twoje produkty nie będą przywierać ani przypalać się do powierzchni
 • Aluminiowy korpus pozwala na szybkie i równomierne nagrzewanie się dna, które utrzymuje długo ciepło
 • Rączka typu soft touch nie nagrzewa się, dzięki czemu możesz chwycić ją dłonią bez obawy o oparzenie
 • Patelnia dostosowana jest do wszystkich typów kuchenek
 • Kuchenka indukcyjna
 • Kuchenka ceramiczna
 • Kuchenka elektryczna
 • Kuchenka gazowa
 • Zalecane mycie ręczne
Z2263

Opis

Średnica
24
Średnica pola grzewczego
16 cm
Wysokość korpusu
5
Materiał
aluminium
Powłoka
non-stick
Kolor
grafitowy
Wzór / faktura
nakrapiany
Waga netto
640 g

Inne produkty z kategorii