Z patelnią głęboką marki Toscania 24 cm w mig zrealizujesz nawet najbardziej zawiłe przepisy z kuchni całego świata. Z łatwością przygotujesz różnorakie dania - od tradycyjnych, polskich po włoskie, hinduskie czy chińskie obiady.

Dlaczego wybrać głęboką patelnię?

Patelnia głęboka Toscania 24 cm wyposażona jest w wielowarstwowe dno, które szybko się nagrzewa, doskonale trzyma ciepło i równomiernie rozprowadza je po całym naczyniu. Dzięki temu oszczędzasz energię a przede wszystkim swój czas, który możesz poświęcić na rozmowy przy stole z najbliższymi. Patelnia wytworzona jest z wysokiej jakości kutego aluminium, które znakomicie przewodzi ciepło, dzięki czemu przygotowane potrawy długo utrzymują swoją temperaturę. Pokryta została powłoką non–stick, która zapobiega przywieraniu żywności, nawet przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. W ten sposób Twoje gotowanie jest zdrowsze i mniej kaloryczne, a utrzymanie patelni w czystości banalnie proste i wygodne.

Odpowiednia głębokość oraz wyprofilowanie sprawia, że w patelni głębokiej Toscania 24 cm możesz smażyć i swobodnie mieszać ze sobą przeróżne składniki. W naszym sklepie znajdziesz szklane pokrywki, które są kompatybilne ze wszystkimi rozmiarami patelni głębokich Toscania, więc możesz bez przeszkód dusić swoje potrawy, by powstały aromatyczne i smaczne połączenia.

Patelnia głęboka marki Toscania 24 cm w całości wolna jest od kwasów perfluorooktanowych (PFOA FREE), które wykorzystywane są przy produkcji teflonu. Masz więc pewność, że jej użytkowanie nie jest szkodliwe dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

Wyprofilowany, ergonomiczny uchwyt

Wyposażona jest w rączkę typu soft touch. Jest to przyjemna w dotyku, ale przede wszystkim nie nagrzewająca się podczas smażenia powłoka. Dzięki temu nigdy nie oparzysz swoich dłoni. Rączka pokryta jest powłoką antypoślizgową, przez co wygodnie i pewnie leży nawet gdy Twoje ręce są mokre. Jest solidnie przymocowana, co pozwala na stabilne przenoszenie patelni głębokiej Toscania bezpośrednio na stół, łącznie z całą zawartością. Na końcu rączki umieszczony jest praktyczny otwór za pomocą którego możesz szybko i wygodnie powiesić patelnię na haczyku. W ten sposób unikniesz przypadkowego zarysowania, tak jak dzieje się przy układaniu jednej patelni w drugą. Dodatkowo modne nakrapianie utrzymane w stonowanych kolorach zagwarantuje, że zawieszony produkt stanie się ozdobą Twojej kuchni.

Szerokie zastosowanie

Patelnia głęboka marki Toscania 24 cm została wyprodukowana w duchu wielofunkcyjności, z tego powodu dostosowana jest do pracy na wszystkich typach kuchenek: indukcyjnych, gazowych, ceramicznych, elektrycznych oraz halogenowych.

Bezproblemowe utrzymanie czystości

Produkt ten zaleca się myć ręcznie. Wystarczy użyć zwykłej gąbki kuchennej lub ściereczki i odrobiny detergentu do mycia naczyń, aby patelnia była ponownie czysta i gotowa na kolejne użytkowanie. Najlepiej zachowa swoje właściwości, kiedy będzie myta na zimno oraz nie będzie szorowana.

Korzyści i zalety

 • Patelnia głęboka marki Toscania 28 cm dzięki wysokim rantom ułatwi Ci stworzenie wszelakich dań dla kilkuosobowej rodziny lub umożliwi Ci zrobienie posiłku na kilka dni 
 • Z jej pomocą przyrządzisz lekkostrawne, niskokaloryczne dania, smażąc na odrobinie tłuszczu
 • Dzięki powłoce non-stick Twoje produkty nie będą przywierać ani przypalać się do powierzchni przez co utrzymanie jej w czystości jest banalnie łatwe 
 • Aluminiowy korpus pozwala na szybkie i równomierne nagrzewanie się dna, które długo utrzymuje ciepło
 • Rączka typu soft touch nie nagrzewa się, dzięki czemu możesz chwycić ją gołą dłonią bez obawy o oparzenie się
 • Patelnia dostosowana do wszystkich typów kuchenek
 • Kuchenka indukcyjna
 • Kuchenka ceramiczna
 • Kuchenka elektryczna
 • Kuchenka gazowa
 • Zalecane mycie ręczne
XABO

Opis

Średnica
24 cm
Średnica pola grzewczego
16,5 cm
Wysokość korpusu
7 cm
Materiał
aluminium
Powłoka
non-stick
Kolor
grafitowy
Wzór / faktura
nakrapiany
Waga netto
810 g

Inne produkty z kategorii