Patelnia grillowa z linii Toscania to idealny produkt dla każdego pasjonata dań z grilla. Sprawdzi się w szczególności, gdy minie sezon letni a na dworze jest deszczowo i wietrznie. Z jej pomocą skomponujesz wyjątkowe, kilkuskładnikowe potrawy, ponieważ świetnie nadaje się zarówno do grillowania warzyw, np. bakłażanów, cukinii, papryki, a także mięs - zwłaszcza wołowiny, kurczaka, polędwicy oraz wszelkiego rodzaju ryb.

Co wyróżnia patelnię grillową Toscania

Patelnia wyposażona jest w charakterystyczną żebrowaną powierzchnię, dzięki której na smażonych produktach pojawiają się klasyczne, ciemne paski zupełnie jak przy tradycyjnym grillowaniu. Dzięki kwadratowemu kształtowi będziesz w stanie pomieścić kilka różnych produktów, które możesz smażyć równocześnie. Zaoszczędzisz przy tym czas i stworzysz aromatyczny, kompletny posiłek.

Patelnia grillowa marki Toscania została wykonana w technologii forged - kutego aluminium. Oznacza to, że ciepło jest rozprowadzane równomiernie po całej powierzchni, a to zapewnia właściwe wysmażenie wszystkich porcji, niezależnie czy tych mięsnych czy warzywnych. Pokryta jest powłoką non-stick, która zapobiega przywieraniu, a w konsekwencji przypalaniu się składników. W rezultacie łatwo będziesz mógł ją umyć, nawet w przypadku gdy będzie wydzielać się dodatkowy tłuszcz, np. z mięs.

Warto wspomnieć, że jak każda patelnia z linii Toscania w całości wolna jest od kwasów perfluorooktanowych (PFOA FREE), które wykorzystywane są przy produkcji teflonu. Masz więc pewność, że jej użytkowanie nie jest szkodliwe dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

Wygodny i bezpieczny uchwyt

Wyposażona jest w nienagrzewającą się rączkę typu soft touch. Jest nie tylko przyjemna w dotyku, ale przede wszystkim bezpieczna - możesz ją chwytać bez rękawicy/ręcznika, ponieważ pozostaje zimna przez cały czas użytkowania. Dzięki temu nigdy nie oparzysz swoich dłoni. Poza tym rękojeść pokryta jest powłoką antypoślizgową, przez co wygodnie i pewnie leży w rękach. Z powodzeniem możesz przenosić ją bezpośrednio na stół, łącznie z całą zawartością, ponieważ rączka jest do niej solidnie przymocowana. Na końcu uchwytu umieszczony jest praktyczny otwór za pomocą którego możesz szybko i wygodnie powiesić patelnię na haczyku. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mieć ją zawsze pod ręką, gotową do użycia.

Szerokie zastosowanie

Patelnia grillowa marki Toscania została wyprodukowana w duchu wielofunkcyjności, z tego powodu dostosowana jest do pracy na wszystkich typach kuchenek: indukcyjnych, gazowych, ceramicznych, elektrycznych oraz halogenowych.

Bezproblemowe utrzymanie w czystości

Produkt ten zaleca się myć ręcznie. Wystarczy użyć zwykłej gąbki kuchennej lub ściereczki i odrobiny detergentu do mycia naczyń, aby patelnia była ponownie czysta i gotowa na kolejne użytkowanie. Najlepiej zachowa swoje właściwości, kiedy będzie myta na zimno oraz nie będzie szorowana.

Korzyści i zalety

 • Patelnia grillowa Toscania dzięki kwadratowemu kształtowi umożliwi Ci smażenie kilku porcji mięs i warzyw równocześnie
 • Karbowane dno powoduje, że smażone produktu będą mieć charakterystyczne, tradycyjne dla grillowania prążki
 • Dzięki powłoce non-stick Twoje produkty nie będą przywierać ani przypalać się do powierzchni, przez co utrzymanie jej w czystości jest przyjemne i proste
 • Aluminiowy korpus pozwala na szybkie i równomierne nagrzewanie się dna, które długo utrzymuje ciepło
 • Wyposażona w rączkę typu soft touch, która nie nagrzewa się i możesz chwycić ją dłonią bez obawy o oparzenie
 • Dostosowana do wszystkich typów kuchenek
 • Kuchenka indukcyjna
 • Kuchenka ceramiczna
 • Kuchenka elektryczna
 • Kuchenka gazowa
 • Zalecane mycie ręczne
XGRC

Opis

Wysokość
26 cm
Szerokość
26 cm
Średnica pola grzewczego
17,5 cm
Wysokość korpusu
4 cm
Materiał
aluminium
Powłoka
non-stick
Kolor
grafitowy
Wzór / faktura
nakrapiany
Waga netto
770 g

Inne produkty z kategorii