Każdy miłośnik naleśników wie, że do ich udanego usmażenia dużą rolę odgrywa wybór odpowiedniej patelni. Te klasyczne mają najczęściej np. zbyt wysokie brzegi, które są problemem podczas obracania tych cienkich placków. Do takich zadań niezastąpiona jest patelnia naleśnikowa marki Toscania.

Co wyróżnia patelnie naleśnikową?

Wyposażona jest w nieprzywierającą powłokę non-stick. Jest to powłoka, która charakteryzuje się tym, że produkty na niej smażone nie przywierają, a w konsekwencji nie przypalają się do patelni nawet przy użyciu tylko odrobiny tłuszczu. Dzięki temu możesz cieszyć się chrupkością i złocistym kolorem ciasta, nie obawiając się o to, że uszkodzisz je podczas obracania. 

Patelnia naleśnikowa marki Toscania 24 cm dzięki swojej niewielkiej wysokości umożliwi Ci błyskawicznie i łatwo obrócić cienkie placki nawet bez użycia łopatki. Wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, które doskonale przewodzi ciepło na całej powierzchni, więc wszystkie produkty smażone są równomiernie. Nieważne czy akurat przygotowujesz tortille, naleśniki lub placki z cukinii czy też ziemniaków, wszystkie będą kruche i idealnie usmażone. 

Zaopatrzona jest w rączkę soft touch, która pozostaje zimna podczas całego czasu użytkowania. Prezentowany model ma odpowiednio wyprofilowaną, pokrytą antypoślizgową powłoką rękojeść, aby zmaksymalizować komfort i wygodę podczas korzystania.

Patelnia naleśnikowa Toscania w całości wolna jest od kwasów perfluorooktanowych (PFOA FREE), które wykorzystywane są przy produkcji teflonu. Masz więc pewność, że jej użytkowanie nie jest szkodliwe dla zdrowia Twojego i Twojej rodziny.

Szerokie zastosowanie

Patelnia Toscania została wyprodukowana w duchu wielofunkcyjności, z tego powodu dostosowana jest do pracy na wszystkich typach kuchenek: indukcyjnych, gazowych, ceramicznych, elektrycznych oraz halogenowych.

Bezproblemowe utrzymanie czystości

Dzięki nieprzywierającej powłoce non-stick utrzymanie czystości patelni jest łatwe, proste i przyjemne. Wystarczy użyć zwykłej gąbki kuchennej lub ściereczki i odrobiny detergentu do mycia naczyń, aby patelnia była ponownie czysta i gotowa na kolejne użytkowanie.

Korzyści i zalety

  • patelnia naleśnikowa Toscania dzięki niskim brzegom umożliwi Ci obracanie naleśników nawet bez użycia łopatki
  • dzięki powłoce non-stick smażone produkty nie będą przywierać ani przypalać się do powierzchni
  • aluminiowy korpus pozwala na szybkie i równomierne nagrzewanie się dna, które długo utrzymuje ciepło
  • wyposażona w rączkę typu soft touch, która nie nagrzewa się, dzięki czemu możesz chwycić ją gołą dłonią bez obawy o oparzenie się
  • dostosowana do wszystkich typów kuchenek
  • Kuchenka indukcyjna
  • Kuchenka ceramiczna
  • Kuchenka elektryczna
  • Kuchenka gazowa
  • Zalecane mycie ręczne
XGRB

Opis

Średnica
24 cm
Średnica pola grzewczego
17 cm
Wysokość korpusu
2,5 cm
Materiał
aluminium
Powłoka
non-stick
Kolor
grafitowy
Wzór / faktura
nakrapiany
Waga netto
450 g

Inne produkty z kategorii