• Nowy
  Suszarka sufitowa na pranie 140 cm 5 prętów Malva
  Suszarka sufitowa na pranie 140 cm 5 prętów Malva

Oszczędność miejsca

Decydując się na zakup suszarki sufitowej jesteś w stanie zaoszczędzić mnóstwo miejsca! Tradycyjne, rozkładane/stojące suszarki zmuszają do wydzielenia specjalnego miejsca w łazience, salonie lub korytarzu, niejednokrotnie zajmując znaczną część pomieszczeń. Utrudnia to codzienne funkcjonowanie oraz wpływa na ogólną estetykę. Świetnym rozwiązaniem jest zakup suszarki sufitowej, która nie wymaga rozkładania, a suszące ubrania można podciągnąć pod sam sufit, zostawiając wolne miejsce nad wanną. Dzięki wielu dostępnym rozmiarom doskonale sprawdzi się w każdym, nawet niewielkim metrażu! 

Suszarka sufitowa Malva

Praktyczna i bardzo łatwa w obsłudze suszarka sufitowa, którą cechuje solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Zamontowana raz, posłuży Ci na lata! Rurki odporne są na wyginanie, a rolki prowadzące umożliwiają swobodne przesuwanie sznurków z prętami na wybraną wysokość. Można zamontować ją w łazience lub na zadaszonym balkonie. Każda suszarka składa się w dwóch listew, które należy przymocować za pomocą wkrętów do sufitu, zaczepu oraz rurek ze sznurkami. Do każdego egzemplarza zostają dołączone kołki rozporowe, wkręty oraz koraliki blokujące, które umożliwiają własnoręczny montaż.

Instrukcja montażu

 1. Należy przymocować listwy do sufitu za pomocą dołączonych wkrętów oraz kołków rozporowych, w odległości wyznaczonej przez długość rurek.
 2. Przymocować do ściany zaczep, na którym będą zahaczone sznurki wraz z koralikami blokującymi.
 3. Sznurki przewlec przez szczeliny umieszone w listwach, układając je na rolkach.
 4. Zamocować na sznurkach koraliki blokujące, które umożliwią zaczepienie sznurków w zaczepie.

Korzyści i zalety

 • Pozwala zaoszczędzić przestrzeń w łazience
 • Bardzo szybki i łatwy montaż
 • W zestawie niezbędne elementy umożliwiające zamontowanie suszarki
091370

Opis

Długość
140 cm
Szerokość
44 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
biały
Powierzchnia suszenia
7 m

Inne produkty z kategorii