Oszczędność miejsca

Decydując się na zakup suszarki sufitowej jesteś w stanie zaoszczędzić mnóstwo miejsca! Tradycyjne, rozkładane/stojące suszarki zmuszają do wydzielenia specjalnego miejsca w łazience, salonie lub korytarzu, niejednokrotnie zajmując znaczną część pomieszczeń. Utrudnia to codzienne funkcjonowanie oraz wpływa na ogólną estetykę. Świetnym rozwiązaniem jest zakup suszarki sufitowej, która nie wymaga rozkładania, a suszące ubrania można podciągnąć pod sam sufit, zostawiając wolne miejsce nad wanną. Dzięki wielu dostępnym rozmiarom doskonale sprawdzi się w każdym, nawet niewielkim metrażu! 

Suszarka sufitowa Malva

Praktyczna i bardzo łatwa w obsłudze suszarka sufitowa, którą cechuje solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Zamontowana raz, posłuży Ci na lata! Rurki odporne są na wyginanie, a rolki prowadzące umożliwiają swobodne przesuwanie sznurków z prętami na wybraną wysokość. Można zamontować ją w łazience lub na zadaszonym balkonie. Każda suszarka składa się w dwóch listew, które należy przymocować za pomocą wkrętów do sufitu, zaczepu oraz rurek ze sznurkami. Do każdego egzemplarza zostają dołączone kołki rozporowe, wkręty oraz koraliki blokujące, które umożliwiają własnoręczny montaż.

Instrukcja montażu

  1. Zamocuj listwy na wszystkie otwory do sufitu za pomocą dołączonych wkrętów i kołków w rozstawieniu równym długości rurek.
  2. Blokadę zamocuj na ścianie ok. 150 cm od podłogi pod jedną z listew.
  3. Podziel sznurek na odcinki po 6 m, złóż na pół i przewlecz przez rolkę pierwszej listwy (od strony zaczepu) szydełkiem lub haczykiem.
  4. Rozłącz sznurki i jeden zostaw przy pierwszej listwie, a drugi przełóż przez rolkę drugiej i wyrównaj długość sznurków.
  5. Zamontuj rurkę wkładając sznurek w mniejszy otwór końcówki rurki, zrób supeł i zaciśnij tak, aby supeł schował się w otworze końcówki.
  6. Na podwójny sznurek od strony blokady, załóż po dwa koraliki i zablokuj supełkami tak, aby ustawić górne położenie rurki (suszenie) i dolne (wieszanie).
  7. Powtórz wszystkie czynności montując pozostałe rurki.

Optymalna nośność suszarki do 1,5 kg na rurkę.

Korzyści i zalety

  • Pozwala zaoszczędzić przestrzeń w łazience
  • Bardzo szybki i łatwy montaż
  • W zestawie niezbędne elementy umożliwiające zamontowanie suszarki
091678

Opis

Długość
160 cm
Szerokość
44 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
Kolor
biały
Powierzchnia suszenia
8 m

Inne produkty z kategorii